18
MONETA IMPERO ROMANO
Massimiano Ercole 286-310 AE Follis o nummus 10,56 g. D/IMP MAXIMIANVS P AVG.; R/FIDES MILITUM AUGG ET CAESS NN Cohen 120.
SPL/FDC.

80-100